Bezpečná platba

Vážení zákazníci,

 Ochrana vašich bankových údajov je pre tím našej spoločnosti mimoriadne dôležitá. Vybrali sme spôsoby platby, ktoré zaručujú, že vaša transakcia a podrobnosti sú 100% bezpečné. V našom obchode máme rôzne bezpečné spôsoby platby:

PLATBAMI KARTOU
Prostredníctvom systému Mastercard, Visa a Maestro. Po potvrdení online transakcie budete presmerovaní na zabezpečenú platobnú stránku, kde vaša banka autorizuje pripísanie sumy vášho nákupu. Váš nákup je potom platný po prijatí platby.

PREVODOM BANKOU SOFORT/KLARNA
Bankové údaje nášho internetového obchodu, potrebné na uskutočnenie prevodu, budú poskytnuté pri nákupe. Pošlite platbu zo svojej banky a pošlite nám Referenčný kód operácie (CRO), ktorý jednoznačne identifikuje bankovú transakciu. Váš nákup je potom platný po prijatí platby.

PLATBAMI PAYPAL
PayPal, jeden z globálnych lídrov v oblasti online platieb, vám ponúka možnosť platiť za vaše nákupy bez uvedenia bankových údajov, ale pomocou účtu PayPal. Po potvrdení transakcie budete presmerovaní na zabezpečenú platbu PayPalom vo výške, ktorá bude okamžite účtovaná z karty priradenej k vášmu účtu. Z bezpečnostných dôvodov prijímame platby iba z overených účtov PayPal. Váš nákup je potom platný po prijatí platby.